Maraşal Çakmak Mah. Polatlı 2 Cad. No : 11/B Sincan - Ankara

0.312 269 76 76

0.541 269 76 76

Facebook

Twitter

Instagram

PROJE ÇİZİMİ

Sincan Kombi olarak Ankara ve Sincan'ın tüm semt ve mahalllerine proje çizimi hizmeti sağlayarak, sizlere sunduğumuz ekonomik ödeme koşulları ile doğalgaz tesisatı fiyatı almak ve doğalgaz tesisatı yaptırmak artık çok kolay.

 

Alanında uzmanlaşmış profesyonel pazarlama elemanlarımız, istemiş olduğunuz gün ve saatte dairenizin keşfini yapıp kullanılacak malzemeler ile yapılacak olan tesisat hakkında, dairenizin hangi aşamalardan geçeceği ile ilgili bilgi verip, ödeme planını çıkartarak işinize hangi tarihte başlayacağı hakkında bilgi verecektir.

sincan doğalgaz kombi proje çizimi

SİNCAN DOĞALGAZ PROJE ÇİZİMİ

Sıhhi Tesisat Planı, Sıhhi Tesisat kolon şeması, Kritik hat (Temiz su) hesabı, Isıtma Tesisat Planı, Isıtma Tesisat kolon şeması, Doğalgaz Tesisat planı, Doğalgaz Tesisat kolon şeması, Doğalgaz hesabı, Hvac Tesisat planı, Hvac Tesisat kolon şeması, Yangın ve Sprinkler Tesisat planı, Yangın ve Sprinkler Tesisat kolon Şeması..

 

Doğalgaz proje ve tesisatı son derece dikkat edilmesi gereken ve yapılan yanlışlarda çok ciddi kazalara neden olan bir sistemdir. Sağlık güvenliği için doğalgaz boruları ve diğer doğalgaz malzemelerinin kalitesi çok önemlidir ve bu kalite arttıkça fiyat değişmektedir. Fiyat aralığındaki dalgalanmalar kullanılan malzemenin kalitesi ve doğal gaz tesisatı yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Ana hat ile birim içi doğal gaz tesisatında da fiyat değişmektedir. Can güvenliğini tehdit edebilecek bir durum ile karşılaşmamak için dikkat edilmesi gereken bir işlem olan doğal gaz tesisatı kurulumunda kesinlikle işinde ehil, kaliteli bir firma tercih edilmeli ve o firmanın öneri ve uyarılarına dikkat edilmelidir.

sincan, doğalgaz, kombi, tesisat, proje, çizimi

Sincan Kombi @  0.312 269 76 76

Tüm Hakları Saklıdır @ Ankara Web Tasarım

sincan doğalgaz kombi proje çizimi