Maraşal Çakmak Mah. Polatlı 2 Cad. No : 11/B Sincan - Ankara

0.312 269 76 76

0.541 269 76 76

Facebook

Twitter

Instagram

SİNCAN KOMBİ TAMİRİ

Günümüzde bir çok kişinin evinde bulunan kombiler, bir çok farklı açıdan bizlere kolaylık sağlar. Fakat, en ufak arızada büyük sorunlar olmaması için doğrudan profesyonel bir müdahale gerekir. Ya da, belli dönemler içerisinde mutlaka bakımlarını eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Eğer, bu tür anlarda doğru firmaları tercih etmez ve yeterince bilgili, tecrübeli, alanında uzman kişilerden destek almaz iseniz, dediğimiz gibi bir çok farklı sorun ile karşılaşabilirsiniz. Sincan İklimsan Kombi Servisi kombi tamiri konusunda uzman ve eğitimli teknikerleriyle sizlerin hizmetindedir.

 

Her marka kombi tamiri bakımı ve petek temizliği milli eğitim belgeli teknisyenlerimiz tarafından itinayla yapılır, yapılan işlemler 1 yıl garantilidir.

sincan kombi tamiri

KOMBİ TAMİRİ, BAKIM VE ONARIMI

İklimsan Kombi olarak kombinizde yaşanılabilecek her türlü arıza ve servis ihtiyacında konusunda uzman servis ekiplerimizle en iyi fiyata en kaliteli hizmet ilkesi ile sağlamaktayız. Ankara'nın tüm ilçelerine ve Sincan'da kombi servisi alanında 7/24 yaygın servis ağımızla hizmet vermekteyiz. En kaliteli hizmet için size bir telefon kadar yakınız. Kombilerinizde parça değişimleri sadece orijinal yedek parça ile yapılmaktadır. Ve değiştirilen parçaya bir (1) yıl garanti verilmekteyiz.

 

Yılların getirmiş yorgunluk ve özellikle düzenli bakımları yapılmamış kombilerinizde teknik arızalar meydana gelebilir. Bu durumda kesimlikle kuşkuya kapılmadan 7 / 24 çağrı merkezlerimize ulaşabilirsiniz. Sincan Kombi Tamiri ailesi olarak kombi arızalarınıza en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti sağlamak en temel ilkelerimizdendir. Sincan , Fatih , Atatürk Mahallesi ve diğer tüm semtlerimizdeki kombi arızalarınız için bizi arayabilirsiniz.

sincan, kombi, bakımı, tamiri, onarımı

Sincan Kombi @  0.312 269 76 76

Tüm Hakları Saklıdır @ Ankara Web Tasarım

sincan kombi tamiri