Maraşal Çakmak Mah. Polatlı 2 Cad. No : 11/B Sincan - Ankara

0.312 269 76 76

0.541 269 76 76

Facebook

Twitter

Instagram

Sincan Kombi Teknik Servisi

İklimsan Kombi, kullanmakta olduğunuz kombilerde meydana gelebilecek sorunlarda veya bakım ihtiyaçlarınızda hızlı, ekonomik ve profesyonel çözümler sunmaktadır. İklimsan Kombi Servisi, marka problemi olmadan tüm kombi markalarına arıza, tamir, bakım teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Sincan'nın tüm semt ve mahallelerininin tamamına araçlı profesyonel ve donanımlı ekipleriyle kombi teknik servis hizmetini gerçekleştirmektedir.

 

İster telefonla ister web`den talepte bulunun, ücretsiz keşif ve değerlendirme yapalım. İlgilendiğiniz hizmet konusunda sizi bilgilendirelim. Ürünlerinizi ve kullanılacak malzemeyi birlikte seçelim. Size hangi zaman aralığı uygunsa biz ozaman gelelim..

Alarko Marka tüm kombilerinizin modeli ne olursa olsun, gerekli satış ve teknik servis desteği sunmaktayız.

Baymak Marka tüm kombilerinizin modeli ne olursa olsun, gerekli satış ve teknik servis desteği sunmaktayız.

ECA Marka tüm kombilerinizin modeli ne olursa olsun, gerekli satış ve teknik servis desteği sunmaktayız.

Ariston Marka tüm kombilerinizin modeli ne olursa olsun, gerekli satış ve teknik servis desteği sunmaktayız.

Ferroli Marka tüm kombilerinizin modeli ne olursa olsun, gerekli satış ve teknik servis desteği sunmaktayız.

Demirdöküm Marka tüm kombilerinizin modeli ne olursa olsun, gerekli satış ve teknik servis desteği sunmaktayız.

Bosch Marka tüm kombilerinizin modeli ne olursa olsun, gerekli satış ve teknik servis desteği sunmaktayız.

Vaillan Marka tüm kombilerinizin modeli ne olursa olsun, gerekli satış ve teknik servis desteği sunmaktayız.

Beko Marka tüm kombilerinizin modeli ne olursa olsun, gerekli satış ve teknik servis desteği sunmaktayız.

sincan kombi servisi

Kombi Servisi ve Tamiri

Müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutmayı hedefleyen İklimsan Kombi, sunduğu kaliteli ve hızlı servis hizmetleri ile Sincan'da müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Sincan Kombi Teknik Servisi olarak tüm semt ve mahallelere hizmet veren firmamız, belirlenen adreslere gezi araç servisi ile  7/24 hizmet verebilmektedir.

 

Firmamız personel ve teknikerleri sürekli olarak geçtikleri eğitimlerle kendi bünyelerinde müşterilerin tüm sorularını cevaplayabilme imkânına sahiptirler. Her marka ve model  kombi konusunda iyi bir hizmet alacağınız İklimsan Kombi Servisi sayesinde müşterilerilerimiz  hiçbir mağduriyette yaşamamaktadır.

kombi tamiri

İklimsan kombi, kombi servis ve tamir hizmetlerinde daima müşterilerine verdiği randevulara titizlikle dikkat eder. Arızalı Cihazlarınızı Aynı Gün Onarıyoruz.  Yaptığımız doğru arıza tespitleri ile kombilerinizi tamir ederek sorunsuz çalışacak şekilde sizlere tesklim ediyoruz. İklimsan, sizler için en uyun fiyat kalite politikası ile yapıalacak olan işin maliyetini işe başlamadan söylr. Tamir ettiğimiz tüm cihazlar firmamız garanti kapsamındadır. Sincan Kombi Servisi olarak, biz bu işte profesyoneliz ve işimizi severek yapıyoruz. Unutmayınız ki, marka ve modeli ne olursa olsun tüm kombilerin bir kullanım süresi vardır. Bu durum, hem güvenlik sorunu yaratır hem de sorun yaratan kombiler doğalgaz faturanızın kabarmasına sebep olur. Firmamız, arızlı tüm parçaları 1 yıl garantili olarak değiştirmektedir.

Sincan Kombi @  0.312 269 76 76

Tüm Hakları Saklıdır @ Ankara Web Tasarım

kombi tamiri