Maraşal Çakmak Mah. Polatlı 2 Cad. No : 11/B Sincan - Ankara

0.312 269 76 76

0.541 269 76 76

Facebook

Twitter

Instagram

SİNCAN KOMBİ MONTAJI

Yıllardır doğalgaz sektöründe hizmet vermekte olan İklimsan Kombi, deneyimli ve profesyonel kadrosu ile özellikle kombi montajı işlemlerinde uzmanlaşmıştır. Yaptığımız kombi montaj işlemine 1 yıl garanti vermekteyiz.

 

Eca , Demirdöküm, Vaillant, Ariston,Baymak, Ferroli, Ariston, Bosch, Vaillant markalarının satışı ve firmamız aynı zamanda tüm markaların kombilerinin de montajını yapmaktadır. Bu şekilde firmamız müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda çok geniş bir ürün çeşidi sunabilmektedir.

sincan kombi montajı

KOMBİ MONTAJI HAKKINDA

Ankara ve Sincan'da en uygun kombi montaj fiyatlarına sahip İklimsan Kombi, deneyimli kadrosu ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktadır. Kombi montaj işleminde müşterilerimizi hiç yormadan kapıda ödeme alınarak son derece güvenilir ve profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Kombi montaji bittikten sonra kombiyi yetkili servisler çalıştırmalıdırlar.Yetkili servisler Başkentgaz'dan alınan onay belgesine bakarlar ve kombiyi çalıştırırlar ve garantisini onaylarlar. Başkentdaz'dan onay belgesi alınmamış ise Kombi garantisini onaylamazlar ve kombiyi çalıştırma işlemi yapmazlar.

 

Kombi montajı işlemi yetkili kişiler ve yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Kombi montajı yapılırken kombi alt bağlantı seti ve kombi gaz flex bağlantıları yapılmaktadır. Kombi alt bağlantı seti düzgün olarak bağlantısı yapılmaz ise oluşabilecek durumlardan ilki sıcak su ters bağlantı yapılmış olabilir. Bu durumda musluklardan sıcak su gelmez, kalorifer devresi bağlantısı ters yapılırsa petekleriniz ısınmaz. Kombi montajı işleminde kombi gaz flexi düzgün bağlantı yapılmaz ise bu durum en tehlikeli durumdur. Kombi altından gaz kaçağı olur ve bunun sonucu erken fark edilmezse zehirlenmelere ve ölümlere kadar gitmektedir.

sincan, kombi, kalorifer, montajı

Sincan Kombi @  0.312 269 76 76

Tüm Hakları Saklıdır @ Ankara Web Tasarım

sincan kombi montajı