Maraşal Çakmak Mah. Polatlı 2 Cad. No : 11/B Sincan - Ankara

0.312 269 76 76

0.541 269 76 76

Facebook

Twitter

Instagram

sincan ferroli kombi servisi

FERROLİ KOMBİ SATIŞI, TAMİRİ ve TEKNİK SERVİSİ

Sincan Ferroli Kombi Klima Servisi Ankara genelinde verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl garanti kapsamındadır. Öncelikle can ve daha sonra mal güvenliğiniz açısından her kış ayına girileceği sırada ve çıkarken muhakkak servisine bakımı yapılmalıdır.

Sincan Ferroli Kombi Klima Servisi Kombilerde güvenlik açısından, baca tepmesine ve çekmemesine, aşırı ısınmalara, alev sönmesine, donmaya ve gaz kaçağına karşı TSE standartlarının ön gördüğü her türlü önlem ve tertibat alınmıştır. Güvenle arayabileceğiniz kombi tamir sincan servisi sizler için sağlıklı bir adres olmaya devam ediyor. Sincanir radyatör temizleme ve petek temizleme; bu konuda genel algı petek temizliği yaptırırken kombinin petekle beraber temizlendiğini düşünürüz fakat, petek temizliği, kombi temizliği ve bakımı farlı bir şeydir.

 

Sincan Ferroli Kombi Klima Servisi  Ankara kombi petek servisi olarak dereceyi yükselttiğiniz esnada ısınamıyorsanız, bizimle irtibata geçmenizi öneririrz. Sincan Ferroli Kombi Klima Servisi Hiç ummadığınız anlarda kombinizin gösterge panelinde hata kodu görebilirsiniz. Kombi anakart arızası genellikle voltaj dengesizliğinden kaynaklansa da, birçok kombide yaşı gereği anakart arızaları da yaşanabilir. Bacalı kombilerde mutlaka çekişi iyi bir bacaya bağlanmalı ve bulunduğu ortam havalandırılmalıdır. Tüm Ankara genelinde kombi ve hidrofor da marka gözetmeksizin her çeşit kombi tamir hizmeti vermekteyiz. Peteklerin ısınmaması esnasında hava alma aşaması çok küçük sorunlarda işe yarayabilir. Senede minimum bir defa sonbahar veya yaz aylarının başlarında kombi bakımı ve petek temizliği yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Kombinizin kış bakımı mutlaka boyutunda uzman ve seyyar çalışmayan kişeler ve kombi teknikerleri tarafından yapılmalıdır. Kombiniz patlama sesiyle yandığı durumlarda, kombinize bakım yaptırmadıysanız devam edecektir; bakım yaptırdıysanız yöntem servisizimize başvurunuz.

sincan, ferroli, kombi,  satışı, tamiri, taknik, servisi, sincan ferroli kombi satışı ve teknik servisi

Sincan Kombi @  0.312 269 76 76

Tüm Hakları Saklıdır @ Ankara Web Tasarım

sincan ferroli kombi servisi