Maraşal Çakmak Mah. Polatlı 2 Cad. No : 11/B Sincan - Ankara

0.312 269 76 76

0.541 269 76 76

Facebook

Twitter

Instagram

DOĞALGAZ TESİSATI

Doğalgaz tesisatı hizmetimizi Ankara ili sınırları içerisinde ve Sincan'ın tüm mahallelerinde  gerçekleştirmekteyiz. İklimsan Kombi, yetkili güvenilir bir firma olarak deneyimli ve uzman kadro ile dogalgaz tesisatınızı profesyonel bir şekilde yapmaktayız.

 

Sincan ve Ankara içi dogalgaz tesisatı ücretsiz keşif  hizmetimiz vardır. Doğalgaz tesisatinın nasıl yapılacağı hangi güzargahlardan geçeceği, kombinin nereye konulması gerektiği, ne kadar petek konulursa evin ısınacağı ve bir çok sorunuz keşif sırasında deneyimli personelimiz tarafından cevaplandırılacaktır.

sincan dogalgaz tesisatı

SİNCAN DOĞALGAZ TESİSATI

Uzman ve deneyimli kadromuz ile yıllardır ısıtma soğutma sektöründe faaliyetlerini gösteren İklimsan Kombi dogalgaz tesisatı , kalorifer tesisatı, doğalgaz projesi, kombi montajı, kombi değişimi, su tesisatı, petek temizliği ve tesisat temizliği konularındaki hizmetini sadece  Ankara ilçeleri ve Sincan'da verebilmektedir. Bir çok markanın ürünlerinin satışını yapan firmamız özellikle Eca, Demirdöküm, Ariston, Vaillant, Baymak, Bosch, Ferroli  markaların ürünlerinin satışı yapmaktadır.İklimsan Kombi, müşterilerimize tek markaya bağlı kalmayıp çalışmakta olduğumuz bir çok marka sayesinde ürün çeşitliliği ile alternatif çözümler sunabilmektedir. Ankara içi bir çok ilçeye doğalgaz tesisatı hizmetini ücretsiz keşif yaparak vermektedir.

 

Doğalgaz tesisatı kurulumu son derece önemli ve ciddi bir işlem olup, bilinçsiz kişilere teslim edilmesi halinde kötü sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. İklimsan Kombi olarak doğalgaz keşif, projelendirme, tesisat kurulumu, kontrol, bakım ve onarım aşamalarının tamamında hizmetinizdeyiz. Şirketimiz doğalgaz ile alakalı her türlü projelendirme ve uygulamaları yapmaktadır. Tecrübeli uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız keşif aşamasından başlayarak projelendirme uygulama ve iş teslimine kadar bütün süreci tüm dikkatle takip eder ve müşteri memnuniyetine hassasiyet göstererek iş teslimini yapmaktadır. Şirketimiz merkezi sistem, işyerleri, restorant ve apartman kolon tesisatlarında 14 yıllık tecrübesiyle bir çok referansa imza atmıştır. Sincan başta olmak üzere Ankara'nın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

sincan, doğalgaz, tesisatı, projelendirme

Sincan Kombi @  0.312 269 76 76

Tüm Hakları Saklıdır @ Ankara Web Tasarım

sincan dogalgaz tesisatı