Maraşal Çakmak Mah. Polatlı 2 Cad. No : 11/B Sincan - Ankara

0.312 269 76 76

0.541 269 76 76

Facebook

Twitter

Instagram

sincan demirdokum kombi servisi

DEMİRDÖKÜM KOMBİ SATIŞI, TAMİRİ ve TEKNİK SERVİSİ

Sincan Demirdöküm Servisi Evinize ve işyerinize en iyi kombi klima almak için bize ulaşabilir teknik profesyonel Servisi teknisyenlerimizin yardımıyla size en uygun kombi klima cihazları hakkında yardım alabilir satış ve montaj desteği talebinde bulunabilirsiniz.

Sincan Demirdöküm Kombi Servisi olarak kombi kullanıcılarının memnuniyetini düşünen bir anlayışa içerisinde, kendi bünyemizde içerisinde oluşturduğumuz özel teknik Demirdöküm Sincan  Servis ağı ile müşterilerimizin nitelikli ve en hızlı servis hizmeti sunma yolunda ilerlemekteyiz. Çağrı merkezimize oparatör arkadaşlarımızdan yedi gün yirmi dört saat kesintisiz ulaşabilir ya da sorunlarınız için teknik testek talebinde bulunabilirsiniz. Branşında tecrübeli uzman teknisyenlerimizle problemleriniz en kısa sürede giderme yolunda hızla ilerlemekteyiz. Sincan Demirdöküm Servisi Evinize ve işyerinize en iyi kombi klima almak için bize ulaşabilir teknik profesyonel Servisi teknisyenlerimizin yardımıyla size en uygun kombi klima cihazları hakkında yardım alabilir satış ve montaj desteği talebinde bulunabilirsiniz. Ankara demirdöküm kombi klima servisi olarak kombi klimalarınızı satış anından itibaren İhtiyaçlarınız doğrultusunda bizlerden destek alabilirsiniz, Demirdöküm kombi ve klima ile ilgili her tür bakım montaj bakım tamirat hizmetleri firmamız tarafından özel olarak siz müşterilerimize sağlanmaktadır.

 

Sincan servisimiz ısı, ısınma teknolojileri kombi teknik servis hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Özel servisi olarak teknik servis hizmeti vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerde tamir edilen parça veya değişen yedek parça teslimat tarihinden itibaren bir yıl garanti süre ile garantilidir. Kombi cihazınıza sezon sonu kullanımı sonrasında yılda bir kez mutlaka bakım yaptırmanız firmamız tarafından tavsiye edilir. Kullandığınız radyatörlerinizin ısısından memnun değilseniz. Kombi sistemini tesisat sisteminizi temizletmeniz gerekmektedir.

sincan, demirdöküm, kombi, satışı, tamiri, teknik, servisi, sincan demirdöküm kombi teknik servisi

Sincan Kombi @  0.312 269 76 76

Tüm Hakları Saklıdır @ Ankara Web Tasarım

sincan demirdokum kombi servisi