Maraşal Çakmak Mah. Polatlı 2 Cad. No : 11/B Sincan - Ankara

0.312 269 76 76

0.541 269 76 76

Facebook

Twitter

Instagram

sincan bosch kombi servisi

BOSCH KOMBİ SATIŞI, TAMİRİ ve TEKNİK SERVİSİ

Sincan Bosch Kombi, vaktinizin ve naktinizin sizler için oldukça değerli olduğunu biliyoruz. Kombi Servisi sektöründe yeterli bilgi birikimine sahip olmayan kişilerden uzak durun. Güvenilir bir hizmet, işinde uzman bir personel ile hızlı bir servis için istediğiniz an hizmetinizdeyiz.

Sincan Bosch Kombi Teknik Servisi, bakımı, kombinin sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi ve yüksek performans göstermesi için gerekli olan bir işlemdir. Kombi bakımı, kombinin markasına ya da türüne bağlı olmaksızın yapılması gereken bir uygulamalıdır. Kombi bakım işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılması, kombinin uzun süre kullanılmasını sağlayacağı gibi, doğalgaz faturalarının düşmesini ve kombinin yüksek performansla çalışmasını sağlar. Kombi bakımı her yıl düzenli olarak yapılmalıdır. Kombinin çalıştırılmadığı yaz döneminin ardından, kombiye kış bakımı yapılması, kombinin kış boyunca verimli bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Kombi bakım uygulamaları sırasında, arızalanma ihtimali olan, eskimiş yedek parçaların durumu değerlendirilir ve gerek duyulması halinde yedek parça değişimi yapılır. Bunun yanı sıra, kombinin su basıncı ayarları, kombi aksamlarında sorun olup olmadığı kontrol edilir.

 

Petek temizliği uygulaması, kombi bakım işlemleri sırasında yaptırılması gereken uygulamalar arasında yer alır. Petek temizleme uygulaması sırasında, peteklerde biriken kireç ve kimyasal maddeler temizlenerek, kombinin peteklere aktardığı suyun hızlı bir şekilde borularda dolaşması sağlanır. Bu şekilde peteklerin ısıtma performansı en üst düzeye çıkarılmış olur. Kombi bakım uygulamaları, profesyonel hizmet veren kombi servisleri tarafından yaptırılmalıdır. Amatör yöntemlerle yapılan bakım uygulamaları, kısa sürede peteklerin ısıtma performansının düşmesine yol açabilir. Uzman kombi servisleri tarafından yapılan uygulamalar ise, çalıştırıldığı süre boyunca peteklerin verimli bir şekilde ısıtmasını sağlar.

sincan, bosch, kombi, satışı, tamiri, teknik, servisi, sincan kombi tamir ve teknik servisi

Sincan Kombi @  0.312 269 76 76

Tüm Hakları Saklıdır @ Ankara Web Tasarım

sincan bosch kombi servisi