Maraşal Çakmak Mah. Polatlı 2 Cad. No : 11/B Sincan - Ankara

0.312 269 76 76

0.541 269 76 76

Facebook

Twitter

Instagram

sincan baymak kombi servisi

BAYMAK KOMBİ SATIŞI, TAMİRİ ve TEKNİK SERVİSİ

Sincan Baymak Kombi Servisleri arasında sizlere daha iyi hizmet verebilmek, firmamızın birincil misyonlarından birisidir. Sincan Kombi Servisileri olarak Ankara'nın bir çok semtine ve bir çok kombi markasına hizmet veren firmamız gezici servisleriyle acil kombi servis hizmetleri de sunar.

Baymak Kombi Servisi hizmeti sunan İklimsan, kombi markanız ne olursa olsun sincan kombi olarak, tüm kombi markalarına ve Sincan 'ın tüm semtlerine kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Sincan Kombi servisi olarak, kombi servis hizmeti işçilik ve parça garantisi dahilinde olup, konusunda uzman ve tecrübeli servis elemanlarımızca verilmektedir. İklimsan, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile kısa bir sürede bir çok kombi kullanıcısının tercihi olan firmamız kalite ve hizmet anlayışından ödün vermemektedir. Kombi servisi ve/veya bakımı esnasında kombi parçalarından herhangi birinin değişmesi gerektiğinde muhakkak orjinal kombi parçası kullanılır ve değişen parça müşteriye teslim edilir.

 

Kombi içerisinde değişimi yapılan parçalar olduğu takdirde değişen parça’nın 1 yıl garantisi mevcut olup, fatura ve servis formu ile kayıt altına alınır. Ankara ve Sincan'ın tüm semtlerinde uzman olmayan ve hatta kayıtlı bir firması dahi olmayan kişi veya kurumlardan kombi servisi, kombi bakım hizmeti almayın ! Kombi bakımı izmir ücreti en uygun fiyata Sincan Kombi Servisi’nde ! Kombi Tamiri (Bakım ve Onarımı) için hizmet verdiğimiz markalar: Vaillant Kombi Servisi, Demirdöküm Kombi Servisi, Eca Kombi Servisi, Bosch Kombi, Baymak Kombi Servisi  hizmeti için gezici servislerimizden mümkün olan en kısa zamanda Acil Kombi Servisi hizmeti alabilirsiniz.

sincan, baymak, kombi, satışı, tamiri, teknik, servisi, sincan baymak kombi tamiri ve servisi

Sincan Kombi @  0.312 269 76 76

Tüm Hakları Saklıdır @ Ankara Web Tasarım

sincan baymak kombi servisi